Strona główna W górę Regulaminy Radosna Szkoła Regulamin placu zabaw Prymusi SP Prymusi Gimnazjum

 


Uczniowie wyróżniający się
 I okres 2011/12
 

 

Średnia ocen ze wszystkich zajęć edukacyjnych co najmniej 4,75
oraz co najmniej "bardzo dobra" ocena zachowania

 

Klasa IVa

Aniszczuk Mariusz, Daciuk Łukasz, Bogucka Julia, Gołubkiewicz Jakub

 

Klasa IVb

 Kałucki Sylwester, Dubiec Magdalena, Bobienko Bartosz, Doroszkiewicz Anita, Szyszko Patrycja, Tarasiuk Izabela, Wincenciak Sandra, Weremijewicz Marta

 

Klasa Va

Kozycz Kamil, Kozycz Sebastian, Michaluk Dawid, Stasiuk Błażej Daniel   

 

Klasa Vb

Czuż Gabriela, Piotrowska Weronika, Wiśniewska Sylwia

 

Klasa Vc

Boguszewska Gabriela, Czeczuk Wiktoria, Gryciuk Gabriela,
Kryczka Kacper
, Kryńska Julia, Mantur Gabriela, Niczyporuk Weronika,
Pyszko Patrycja
, Samojluk Magdalena, Stefaniuk Damian,
Tereszkiewicz Emilia
, Wysocka Kamila Natalia, Zgiet Adam

 

Klasa VI a

Koc Wioleta, Kryńska Karolina, Oniszczuk Adrian

 

Klasa VI b

Jaroszewicz Anna, Konachowicz Karol, Tyborowicz Weronika, Żoch Aleksandra

 

Klasa VI c

Kurowska Marta, Kaczmarek Bartosz,  Czaban Maria, Czmut Julia Maria,
 Doroszczuk Weronika, Kasperuk Aleksandra

 

Klasa VI d

Kryńska Weronika,  Korneluk Krzysztof, Drzas Joanna

 

Uczniowie z najwyższą 100% frekwencją
za I okres 2011/11

 

 

1    Boguszewska Weronika   4a

2    Gołubkiewicz Jakub          4a

3    Putkowska Julia Karolina 4a

4    Ejsmont Natalia                  4b

5    Kowalczuk Mateusz           4b

6    Lachowski Mateusz           4b

7    Pietranik Sebastian           4b

8    Szyszko Patrycja                4b

9    Tarasiuk Izabela                 4b

10  Tatarczuk Wiktoria             4b

11  Zaręba Marcin                    4b

12  Krysińska Karolina            5a

13  Balejko Damian                 5b

14  Mantur Agata                      5b

15  Daciuk Wiktor Józef          5c

16  Gryciuk Gabriela                5c

17  Mantur Gabriela                 5c

18  Niczyporuk Weronika        5c

19  Zgiet Adam                         5c

20  Koc Wioleta                        6a

21  Korzeniewska Karolina     6a

22  Pratko Grzegorz                 6a

23  Piotrowski Michał              6b

24  Tyborowicz Weronika        6b

25  Charytoniuk Dawid            6c

26  Czaban Maria                    6c

27  Korneluk Krzysztof             6d

28  Kryńska Weronika             6d

 
 


Uczniowie wyróżniający się
Rok szkolny 2010/11

 

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2010/11

ZŁOTA KSIĘGA - Szkoła Podstawowa Nr 3

Nazwisko i imię ucznia

Zachowanie

Klasa

Średnia ocen

Stradczuk Monika

wz 6c 6,00
Herman Agata wz 6c 5,50
Dołoto Anna wz

6c

5,33
Kłopotowska Amelia wz 6b 5,25
Kobus Agata

wz

6a

5,25

Świadectwa z wyróżnieniem - szkoła podstawowa

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Korzeniewska Klaudia

4a

Kozycz Kamil

4a

Kozycz Sebastian

4a

Krysińska Karolina

4a

Michaluk Dawid

4a

Parafiniuk Ewelina

4a

Stasiuk Błażej Daniel

4a

Czuż Gabriela

4b

Perlejewska Karolina

4b

Piotrowska Weronika

4b

Poniatowska Monika

4b

Wiśniewska Sylwia

4b

Boguszewska Gabriela

4c

Czeczuk Wiktoria

4c

Daciuk Wiktor Józef

4c

Gryciuk Gabriela

4c

Jakimiuk Julia

4c

Jaworski Maciej

4c

Kłopotowska Magdalena

4c

Kryczka Kacper

4c

Kryńska Julia

4c

Kuźmik Karina

4c

Mantur Gabriela

4c

Niczyporuk Weronika

4c

Pyszko Patrycja

4c

Samojluk Magdalena

4c

Sidorowicz Mateusz

4c

Stefaniuk Damian

4c

Tereszkiewicz Emilia

4c

Wysocka Kamila Natalia

4c

Zajączkowski Sebastian

4c

Zgiet Adam

4c

Bergcholc Kuba

5a

Koc Wioleta

5a

Kryńska Karolina

5a

Jaroszewicz Anna

5b

Konachowicz Karol

5b

Radziszewski Dawid Michał

5b

Trojanowska Katarzyna Magdalena

5b

Tyborowicz Weronika

5b

Żoch Aleksandra

5b

Czaban Maria

5c

Czmut Julia Maria

5c

Doroszczuk Weronika

5c

Kaczmarek Bartosz

5c

Kasperuk Aleksandra

5c

Kurowska Marta

5c

Wiśniewska Aleksandra

5c

Drzas Joanna

5d

Korneluk Krzysztof

5d

Kryńska Weronika

5d

Gierasimiuk Aleksandra

6a

Kobus Agata

6a

Mrozowska Justyna

6a

Ryżko Agnieszka

6a

Stasiuk Julia Agnieszka

6a

Weremijewicz Natalia

6a

Czarkowska Diana

6b

Kamińska Dominika

6b

Kłopotowska Amelia

6b

Kłopotowska Gabriela

6b

Koc Konrad

6b

Dołoto Anna

6c

Dziewulska Gabriela

6c

Herman Agata

6c

Karwowski Jennifer Monika

6c

Laskowska Kinga Elżbieta

6c

Lewicka Izabela

6c

Stradczuk Monika

6c

Zaleska Marta

6c

Podsumowanie osiągnięć sportowych
- 13 czerwca 2011 r.

Rok szkolny 2009/10

Szkoła podstawowa

Klasy I - III

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

 1

Bonda Martna

1a

 2

Bujno Michał Dawid

1a

 3

Król Monika

1a

 4

Mulewska Wiktoria

1a

 5

Nowak Julia

1a

 6

Pyszko Sebastian

1a

 7

Szczurowski Kacper

1a

 8

Czapiuk Zuzanna

1b

 9

Danilczuk anna

1b

 10

Korneluk Łukasz

1b

 11

Kuczabska Paulina

1b

 12

Kurkiewicz Natalia

1b

 13

Oleksiuk Aleksandra Teresa

1b

 14

Pisiecki Kacper

1b

 15

Rusidova Edyta

1b

 16

Siwerska Magda

1b

 17

Wakuluk Kamila

1b

 18

Aniszczuk Mariusz

2a

 19

Bogucka Julia

2a

 20

Daciuk Łukasz

2a

 21

Gołubkiewicz Jakub

2a

 22

Koc Łukasz

2a

 23

Lubowicka Maria Agata

2a

 24

Szyszko Jakub

2a

 25

Bobienko Bartosz

2b

 26

Doroszkiewicz Anita

2b

 27

Dubiec Magdalena

2b

 28

Łuczko Alicja

2b

 29

Szyszko Patrycja

2b

 30

Tatarczuk Wiktoria

2b

 31

Wincenciak Sandra

2b

 32

Weremijewicz Marta

2b

 33

Ilczuk Aleksandra

3a

 34

Kopiec Julia

3a

 35

Korzeniewska Klaudia

3a

 36

Kozycz Kamil

3a

 37

Kozycz Sebastian

3a

 38

Krysińska Karolina

3a

 39

Michaluk Dawid

3a

 40

Parafiniuk Ewelina

3a

 41

Stasiuk Błażej Daniel

3a

 42

Czuż  Gabriela

3b

 43

Perlejewska Karolina

3b

 44

Piotrowska Weronoka

3b

 45

Ponoatowska Monika

3b

 46

Wiśniewska Sylwia

3b

 47

Czeczuk Wiktoria

3c

 48

Gryciuk Gabriela

3c

 49

Jakimiuk Julia

3c

 50

Kłopotowska Magdalena

3c

 51

Kryńska Julia

3c

 52

Mantur Gabriela

3c

 53

Niczyporuk Weronika

3c

 54

Pyszko Patycja

3c

 55

Sidorowicz Mateusz

3c

 56

Stefaniuk Damian

3c

 57

Tereszkiewicz Emilia

3c

 58

Wysocka Kamila Natalia

3c

 

Klasy IV - V

Średnia ocen ze wszystkich zajęć edukacyjnych co najmniej 4,75
oraz co najmniej "bardzo dobra" ocena zachowania

 

1.       

Koc Wioletta Sylwia

4a

2.       

Kryńska Karolina

4a

3.       

Oniszczuk Adrian

4a

4.       

Boguszewski Maciej

4b

5.       

Goliszek Sara

4b

6.       

Jaroszewicz Anna

4b

7.       

Konachowicz Karol

4b

8.       

Radziszewski Dawid Michał

4b

9.       

Trochimiak Paulina

4b

10.  

Trojanowska Katarzyna Magdalena

4b

11.  

Tyborowicz Weronika

4b

12.  

Walicki Michał

4b

13.  

Żoch Aleksandra

4b

14.  

Czaban Maria

4c

15.  

Czmut Julia Maria

4c

16.  

Doroszczuk Weronika

4c

17.  

Kaczmarek Bartosz

4c

18.  

Kasperuk Aleksandra

4c

19.  

Kurowska Marta

4c

20.  

Wiśniewska Aleksandra

4c

21.  

Borysiuk Aleksandra

4d

22.  

Buśko Karol

4d

23.  

Drzas Joanna

4d

24.  

Korneluk Krzysztof

4d

25.  

Kryńska Weronika

4d

26.  

Sylwestrzuk Patrycja

4d

27.  

Wasilewski Dominik

4d

28.  

Gierasimiuk Aleksandra

5a

29.  

Kobus Agata

5a

30.  

Mrozowska Justyna

5a

31.  

Ryżko Agnieszka

5a

32.  

Stasiuk Julia

5a

33.  

Weremijewicz Natalia

5a

34.  

Boguszewska Katarzyna

5b

35.  

Czarkowska Diana

5b

36.  

Kamińska Dominika

5b

37.  

Kłopotowska Amelia

5b

38.  

Kłopotowska Gabriela

5b

39.  

Koc Konrad

5b

40.  

Udzielak Anna

5b

41.  

Dołoto Anna

5c

42.  

Dziewulska Gabriela

5c

43.  

Guc Gabriela

5c

44.  

Herman Agata

5c

45.  

Karwowski Jennifer Monika

5c

46.  

Laskowska Kinga Elżbieta

5c

47.  

Lewicka Izabela

5c

48.  

Stradczuk Monika

5c

49.  

Zaleska Marta

5c

 

Klasy  VI

Średnia ocen ze wszystkich zajęć edukacyjnych co najmniej 4,75
oraz co najmniej "bardzo dobra" ocena zachowania

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

1.     

Godun Natalia Joanna

6a

2.    

Gumieniak Patrycja Karolina

6a

3.    

Jaszczołt Karol

6a

4.    

Kapela Magdalena

6a

5.    

Pytel Diana

6a

6.    

Sak Karolina

6a

7.     

Sołomacha Sebastian Adam

6a

8.     

Dunajko Emilia

6b

9.     

Koc Anna

6b

10.  

Lasota Beata Paulina

6b

11.  

Lubowicka Paulina

6b

12.  

Obniska Karolina

6b

13.  

Putko Aleksandra Ewa

6b

14.  

Raczkiewicz Marta

6b

15.  

Radziszewska Aleksandra

6b

16.  

Sawoniuk Ewelina

6b

17.  

Sidorowicz Jakub

6b

18.  

Terpiłowska Aleksandra

6b

19.  

Czaban Dariusz

6c

20.  

Danilczuk Paulina

6c

21.  

Goliszek Klaudia

6c

22.  

Karpiuk Damian

6c

23.  

Kopiec Katarzyna

6c

24.  

Korniluk Joanna

6c

25.  

Koziak Kinga

6c

26.  

Król Katarzyna

6c

27.  

Osińska Angelika

6c

28.  

Porowska Magdalena

6c

29.  

Porzeziński Kamil

6c

30.  

Stefaniuk Mateusz

6c

31.  

Szeryńska Paulina

6c

 

Złota Księga

Średnia ocen ze wszystkich zajęć edukacyjnych co najmniej 5,00
(ze wszystkimi ocenami bardzo dobrymi i celującymi)
oraz  "wzorowa" ocena zachowania

 

Lp.

Nazwisko i imię

Średnia ocen

Klasa

1.

Szeryńska Paulina

5,67

6c

2.

Jaszczołt Karol

5,42

6a

3.

Lasota Beata Paulina

5,42

6b

4.

Porowska Magdalena

5,42

6c

5.

Stefaniuk Mateusz

5,42

6c

6.

Sidorowicz Jakub

5,25

6b

7.

Karpiuk Damian

5,25

6c

8.

Koziak Kinga

5,25

6c

9.

Porzeziński Kamil

5,17

6c

 

Najwyższa frekwencja w klasach IV - VI
 

1.

Pratko Grzegorz

100%

4a

2. Udzielak Anna

100%

5b
3. Wierak Rafał

100%

5c
4. Terpiłowska Aleksandra 100% 6b

 

Strona główna W górę Regulaminy Radosna Szkoła Regulamin placu zabaw Prymusi SP Prymusi Gimnazjum